O mnie

Cześć,

mam na imię Asia.

Założyłam tego bloga żeby wypromować się jako psycholożka, oferować szereg usług online, zarabiać kupę pieniędzy, dzielić się wiedzą i osiągnąć upragnioną niezależność geograficzną.

Niestety nie wyszło mi.

Wciąż mnie stresuje wrzucanie swoich portretowych zdjęć do internetu, nie umiem sprzedawać, a od niezależności geograficznej wolałabym naprawdę ciekawe zajęcie. Jedyne co zostało ze starego pomysłu to pragnienie dzielania się wiedzą.

Nie żałuję jednak tej próby bo dzięki niej technologicznie dogoniłam świat, nauczyłam się korzystać z mediów społecznościowych, , blogosferę i świat online oraz ich siłę i wpływ na rzeczywistość.

Postanowiłam zatem znów rozwijać tego bloga, ale tym razem moim celem jest tylko i wyłącznie dzielenie się wiedzą, przemyśleniami, frustracjami i troskami dotyczącymi współczesnego świata.

Nazwa mimo okoliczności wciąż wydaje mi się adekwatna, ponieważ osobiście mam tendencję do paraliżu przez swoje pesymistyczne spojerzenie na świat. A obecnie świat coraz mniej mi się podoba. Z tego powodu bardzo często muszę sobie zadawać pytanie:

Co możesz zrobić mimo okoliczności?

 

 

 • Jan Czarnecki

  Historię Mazur,Warmii oraz Gołdapi można poznać w książce Melchiora Wańkowicza pt.”Na tropach Smętka”
  Tylko Gołdap w czasie II wojny światowek był dwukrotnie zdobywany przez Rosjan.

  • jb

   Dziękuję za informację

 • Milo Cie poznac! 🙂 Psychologia i rozwoj to moja pasja, w polaczeniu ze zdrowiem, to juz wogole, takze na pewno bede tu zagladac! Pozdrawiam Cie serdecznie! 🙂